Składanie mebli z paczek

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Składanie mebli z paczek

Składanie mebli z paczek

Meble sprzedawane w paczkach to obecnie standard. Taki sposób sprawia, że są one wygodne do transportowania, niezależnie czy decydujecie się na zakup przez internet czy po prostu przywiezienie do domu np. z IKEA. Złożenie mebli nie zawsze jest jednak już takie proste. Oczywiście ze skręceniem półeczki poradzi sobie chyba każdy, ale przy dużych zabudowach, całych kuchniach czy salonach, praca trwać może i kilka godzin.

Nierzadko wymagać może narzędzi typu wiertarka, wkrętarka. Niby to sprzęty podstawowe, ale przecież nie każdy nimi dysponuje, nie każdy chce i umie posługiwać się na tyle sprawnie, by zdecydować się samodzielne na składanie mebli z paczek. Gdy w grę chodzi wycięcie otworu pod zlewozmywak albo płytę grzewczą nie obejdzie się bez wyrzynarki, a operowanie nią wymaga jednak trochę wprawy.

Siłą rzeczy składanie mebli z paczek potrafi zająć kilka albo i kilkanaście godzin, w czasie których trzeba wykazać się cierpliwością, umiejętnością dokładnego czytania instrukcji, nierzadko też siłą fizyczną.

Firma nasza takie prace przeprowadzi bez problemu i w dowolnie szerokim zakresie. Mamy duże doświadczenie, wykonujemy bowiem kompleksowe remonty mieszkań w Kielcach, Końskich i okolicach już od lat. A umeblowanie, zwłaszcza kuchni, jest często jednym z etapów naszych prac. Zdając się na nas otrzymujecie Państwo wymarzony efekt sprawnie i szybko, oszczędzając cenny czas.. ale i nerwy.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.