Składanie mebli z paczek

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Składanie mebli z paczek

Składanie mebli z paczek

Meble sprzedawane w paczkach to obecnie standard. Taki sposób sprawia, że są one wygodne do transportowania, niezależnie czy decydujecie się na zakup przez internet czy po prostu przywiezienie do domu np. z IKEA. Złożenie mebli nie zawsze jest jednak już takie proste. Oczywiście ze skręceniem półeczki poradzi sobie chyba każdy, ale przy dużych zabudowach, całych kuchniach czy salonach, praca trwać może i kilka godzin.

Nierzadko wymagać może narzędzi typu wiertarka, wkrętarka. Niby to sprzęty podstawowe, ale przecież nie każdy nimi dysponuje, nie każdy chce i umie posługiwać się na tyle sprawnie, by zdecydować się samodzielne na składanie mebli z paczek. Gdy w grę chodzi wycięcie otworu pod zlewozmywak albo płytę grzewczą nie obejdzie się bez wyrzynarki, a operowanie nią wymaga jednak trochę wprawy.

Siłą rzeczy składanie mebli z paczek potrafi zająć kilka albo i kilkanaście godzin, w czasie których trzeba wykazać się cierpliwością, umiejętnością dokładnego czytania instrukcji, nierzadko też siłą fizyczną.

Firma nasza takie prace przeprowadzi bez problemu i w dowolnie szerokim zakresie. Mamy duże doświadczenie, wykonujemy bowiem kompleksowe remonty mieszkań w Kielcach, Końskich i okolicach już od lat. A umeblowanie, zwłaszcza kuchni, jest często jednym z etapów naszych prac. Zdając się na nas otrzymujecie Państwo wymarzony efekt sprawnie i szybko, oszczędzając cenny czas.. ale i nerwy.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
od 28 zł/m²
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.