Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Demontaże

demontaże Kielce

Jedną z usług, jakie świadczy nasza firma, są też demontaże. Wielokrotnie w czasie remontu okazuje się, że pierwotne rozplanowanie pomieszczeń i obecnych w nim elementów nie przystaje do nowej koncepcji. Konieczne jest więc, mówiąc obrazowo, pozbycie się ich.

Demontaż najczęściej jest elementem przygotowania pomieszczenia do finalnego wykończenia. Wyburzenia ścianek działowych, przesunięcie drzwi lub okien, demontaż futryn czy parapetów, skuwanie starych płytek to klasyczne tego przykłady.

Są to prace z pozoru nieskomplikowane i proste, jednak wiążące się zazwyczaj z koniecznością użycia dużej siły fizycznej i narzędzi, takich jak młoty udarowe lub nawet pneumatyczne, szlifierki kątowe. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, starając się, by prace były przeprowadzone możliwie szybko i efektywnie. Pracujemy w zgranej ekipie, dla której rozebranie sufitu podwieszanego, demontaż starej i ciężkiej wanny czy rozbiórka garażu lub altanki nie jest najmniejszym problemem. Tak samo, jak nie jest nim usunięcie efektów demontażu. Zniesienie i wywiezienie gruzu, zwłaszcza jeśli demontaż i usługi remontowo budowlane w Kielcach prowadzimy w bloku, również nie stanowią problemu.

Wiemy, że właściwe przygotowanie mieszkania do remontu pozwoli później na jego sprawne przeprowadzenie.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.