Gładź gipsowa bezpyłowa

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Gładź gipsowa bezpyłowa

Gładź gipsowa bezpyłowa

Gładź szpachlową bezpyłowa kładziemy wszędzie tam, gdzie klienci chcą mieć idealnie równe ściany i sufity. Zarówno na etapie wykańczania nowych mieszkań i domów, jak i przy remontach.

W tym drugim przypadku klasyczna gładź zawsze sprawiała problemy. Efekt „lustra” okupiony był dużą ilością pyłu, osiadającego w zasadzie wszędzie.

Obecnie podczas prac budowlano remontowych używamy gładzi bezpyłowej, która jest bez porównania bardziej czysta. Jej nałożenie wymaga od naszych pracowników wyjątkowej staranności.

Na dużych powierzchniach, jak ściany czy sufity, nierówności widać bardzo dobrze, a do takiego efektu nie możemy przecież dopuścić.

Żeby sprawnie naciągnąć i wygładzić masę szpachlową trzeba dużej precyzji i doświadczenia, które nabyć można tylko przez ciężką pracę.

Ale efekt jest bez wątpienia tego wart. Po remoncie pomieszczenie może nabrać zupełnie nowego charakteru, bardziej eleganckiego, a farby czy tapety wyglądają na takich ścianach po prostu idealnie.

Przekonacie się o tym sami, jeśli planując remont mieszkania w Kielcach zdacie się na nasze usługi. Zapewniamy, że znamy się na swojej robocie.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.