Gładź gipsowa

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Gładź gipsowa

gładzie

Gładź gipsowa to tradycyjny sposób na  wykończenie ścian i sufitów po tynkowaniu. Nie każdemu odpowiada lekko chropowata i nieregularna powierzchnia, jaka pozostaje po nałożeniu tynku, a po położeniu gładzi zmienia się ona w jednolitą, nieskazitelną wręcz, doskonale równą. Nic więc dziwnego, że obecnie należy ona do najpopularniejszych sposobów wykończenia ścian, a w przypadku sufitów wręcz najczęstszy.

Położenie gładzi gipsowej w Kielcach wykonujemy więc i w nowym budownictwie i starym, gdzie mieszkańcy chcą urządzić wnętrza nowoczesne i pasujące do obecnych trendów. Stosujemy także inne rodzaje gładzi, w zależności od przeznaczenia pomieszczenia, jego charakteru oraz oczywiście dyspozycji klienta.

Przykładowo możemy położyć gładź wapienną, która ma tę przewagę nad klasyczną gipsową, że jest „oddychająca” choć z kolei na pewno nie idealnie gładka, albo cementową, wyjątkowo trwałą i odporną na uszkodzenia lub też gładź akrylową polimerową, która wyróżnia się elastycznością.

Ostateczny wybór gładzi zależy rzecz jasna od klienta, my ze swojej strony na pewno jednak możemy służyć doradztwem w kwestii materiału, uwzględniając przeznaczenie pomieszczenia – na przykład w łazience, która przecież nie zawsze musi być wykończona w ceramice.

Do bezsprzecznych zalet, jakie daje położenie gładzi, zaliczyć można na pewno nieskazitelną równość powierzchni. Oznacza to jednak, że prace muszą być prowadzone przez osoby naprawdę doświadczone i wprawne w swoim fachu. Na dużych powierzchniach, jak ściany salonu czy sufity, nierówności są bardzo łatwo zauważalne.

Dlatego jeśli chcecie położyć gładź, Kielce i świętokrzyskie to miejsca, gdzie zrobimy to dla was perfekcyjnie. Zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.