Gładź gipsowa

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Gładź gipsowa

gładzie

Gładź gipsowa to tradycyjny sposób na  wykończenie ścian i sufitów po tynkowaniu. Nie każdemu odpowiada lekko chropowata i nieregularna powierzchnia, jaka pozostaje po nałożeniu tynku, a po położeniu gładzi zmienia się ona w jednolitą, nieskazitelną wręcz, doskonale równą. Nic więc dziwnego, że obecnie należy ona do najpopularniejszych sposobów wykończenia ścian, a w przypadku sufitów wręcz najczęstszy.

Położenie gładzi gipsowej w Kielcach wykonujemy więc i w nowym budownictwie i starym, gdzie mieszkańcy chcą urządzić wnętrza nowoczesne i pasujące do obecnych trendów. Stosujemy także inne rodzaje gładzi, w zależności od przeznaczenia pomieszczenia, jego charakteru oraz oczywiście dyspozycji klienta.

Przykładowo możemy położyć gładź wapienną, która ma tę przewagę nad klasyczną gipsową, że jest „oddychająca” choć z kolei na pewno nie idealnie gładka, albo cementową, wyjątkowo trwałą i odporną na uszkodzenia lub też gładź akrylową polimerową, która wyróżnia się elastycznością.

Ostateczny wybór gładzi zależy rzecz jasna od klienta, my ze swojej strony na pewno jednak możemy służyć doradztwem w kwestii materiału, uwzględniając przeznaczenie pomieszczenia – na przykład w łazience, która przecież nie zawsze musi być wykończona w ceramice.

Do bezsprzecznych zalet, jakie daje położenie gładzi, zaliczyć można na pewno nieskazitelną równość powierzchni. Oznacza to jednak, że prace muszą być prowadzone przez osoby naprawdę doświadczone i wprawne w swoim fachu. Na dużych powierzchniach, jak ściany salonu czy sufity, nierówności są bardzo łatwo zauważalne.

Dlatego jeśli chcecie położyć gładź, Kielce i świętokrzyskie to miejsca, gdzie zrobimy to dla was perfekcyjnie. Zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
od 28 zł/m²
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.