Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Instalacje elektryczne, wodne, grzewcze w Kielcach

instalacje

Nasi pracownicy posiadają stosowne uprawienia i umiejętności, by wykonać instalacje elektryczne, wodne czy grzewcze również w nowo budowanych mieszkaniach i budynkach.

Stan deweloperski jest idealnym momentem na takie prace, a odpowiednio zaplanowana i wykonana instalacja służyć może później przez całe dziesięciolecia.

Na tym etapie warto pamiętać, by instalacje – o ile to możliwe – wykonywać w sposób uwzględniający nie tylko obecne potrzeby, ale i mogące wystąpić w przyszłości.

Jednak każda instalacja ma określoną żywotność i każda wymaga w końcu wymiany. Niestety jest to dość kłopotliwa praca, którą najlepiej łączyć z kompleksowym remontem mieszkania.

Wymiana całej instalacji elektrycznej, grzewczej czy kanalizacji oznacza zresztą tak czy inaczej tak zwane prucie ścian czy podłóg.

Wykonujemy takie prace w mieszkaniach i domach, które nie należą do najnowszych i gdzie wymiana instalacji jest po prostu konieczna, ze względu nie tylko na komfort użytkowania ale wręcz bezpieczeństwo domowników.

Oczywiście nie zawsze konieczne jest kompleksowe podejście. Wymiana instalacji może być też ograniczona do pomieszczenia, w którym trwają prace remontowe.

Do typowych przykładów należy zwiększenie ilości gniazdek, inna lokalizacja sedesu czy kabiny prysznicowej. Jest to w zasadzie standard, który wykonujemy przy remontach w Kielcach.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.