Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Malowanie

malowanie

Malowanie to najpowszechniejszy sposób wykańczania ścian i sufitów. Oferujący duże możliwości aranżacji, a także nie rujnujący dla kieszeni, jeśli raz na parę lat chcemy zmienić kolorystykę i wystrój pomieszczenia.

Zajmujemy się nim w czasie kompleksowych remontów w Kielcach i okolicach albo jako samodzielną usługą. W jej skład wchodzi nie tylko samo malowanie, ale także odpowiednie przygotowanie podłoża.

To dzięki niemu farba będzie lepiej się trzymać, dłużej zachowa swoje właściwości, zapewne także jej zużycie na m2 będzie mniejsze.

Niekiedy zresztą mycie ścian jest wręcz konieczne przed malowaniem, np. w kuchni, bo inaczej farba może się łuszczyć a efekt końcowy będzie daleki od zadowalającego.

Przed malowaniem naprawiamy ubytki tynku, dobieramy odpowiedni środek gruntujący w zależności od podłoża, zabezpieczamy pomieszczenie przed ubrudzeniem.

Jeśli chodzi o sam zakres malowania, to jest on praktycznie dowolny.

Może tradycyjnie obejmować jedynie ściany i sufity, ale mogą to być także elementy wyposażenia, przemalowanie mebli z odnowieniem ich, a nawet malowanie starej glazury specjalistycznymi farbami renowacyjnymi.

Możecie Państwo liczyć także na nasze doświadczenie w zakresie doboru odpowiedniej farmy do danego pomieszczenia. Zarówno jeśli chodzi o jej właściwości, jak i konkretną markę.

Lata pracy w tej branży przekonały nas, że są produkty, które można polecić w ciemno, a są i takie, które najlepiej wyglądają na reklamie…

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.