Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Tapetowanie

tapetowanie

Tapetowanie jest szybkim sposobem na odnowienie wnętrza a nawet na jego całkowitą odmianę. W zależności od koncepcji klienta można tapetować całe pomieszczenie albo jedynie jedną ścianę, a najbardziej kreatywni decydują się nawet na tapetowanie sufitu.

Na pewno wielkim atutem tapet jest bogactwo wzorów, kolorów, faktur i materiałów. Obecna tapeta znacznie różni się od tej dostępnej 20 czy 30 lat temu. To już nie tylko rolka papieru z nadrukiem, to cały szereg możliwości, nadający się dla każdego gustu i do każdego pomieszczenia.

Odpowiednio dobrana i zabezpieczona tapeta może być stosowana również w łazience czy kuchni, stanowiąc tam prawdziwą ozdobę pomieszczenia. Zadaniem naszych pracowników jest sprawić, by efekt wizualny był idealny. Niezależnie czy to wzorzysta tapeta na fizelinie, wyrównująca ściany tapeta z włókna szklanego czy kolorowa fototapeta, dzięki której remont mieszkania w Kielcach przeniesie je na Wyspy Bahama czy w leśne ostępy.

Aby jednak uzyskać idealny efekt trzeba odpowiednio przygotować front robót. Ten etap jest bardziej pracochłonny i wymagający, niż samo kładzenie tapety. Nasi pracownicy muszą zedrzeć stare powłoki albo je oczyścić, umyć, zaszpachlować ubytki, zagruntować.

Największą bolączką są tu nierówności ścian czy brak kątów prostych, co sprawia, że pozornie łatwa czynność wymaga doświadczenia i znajomości zasad pracy z materiałem. Ale efekt, jaki pozostawimy za sobą, będzie najlepszym dowodem, że słusznie Państwo nam zaufaliście.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.