Układanie glazury

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Układanie glazury

Układanie płytek

Niemal w każdym domu i mieszkaniu znajdują się pomieszczenia, w których układana jest glazura. To materiał bardzo popularny, a dzięki niesamowitej liczbie wzorów, kolorów i rozmiarów, również bardzo uniwersalny.

I właśnie układanie glazury w Kielcach i województwie świętokrzyskim jest jedną z naszych specjalności. Zajmujemy się tym od lat, z bardzo dobrym skutkiem i na bardzo wysokim poziomie.

Dbamy o jakość naszych prac, przykładając dużą uwagę do szczegółów, by efekt końcowy idealnie spełniał wymagania klientów.

Nasi glazurnicy układają płytki na ścianach podłogach łazienek, gdzie są najbardziej popularne, ale także w kuchniach czy salonach. Trzeba przy tym wspomnieć, że wbrew powszechnemu mniemaniu glazura wcale nie musi być układana wyłącznie na betonie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób wykończyć także podłogę z OSB na legarach czy zabudowę z płyt g-k.

W określonych przypadkach możliwe jest nawet położenie glazury na starych płytkach, bez ich zrywania, co skraca czas i obniża koszt remontu.

Estetyka i trwałość tego rozwiązania jest kolejnym jego wielkim plusem. W ten sposób, decydując się na położenie glazury w mieszaniu, sprawiamy, że przez wiele lat będzie wyglądało ono bardzo dobrze i stylowo.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
od 28 zł/m²
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.