Układanie glazury

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Układanie glazury

Układanie płytek

Niemal w każdym domu i mieszkaniu znajdują się pomieszczenia, w których układana jest glazura. To materiał bardzo popularny, a dzięki niesamowitej liczbie wzorów, kolorów i rozmiarów, również bardzo uniwersalny.

I właśnie układanie glazury w Kielcach i województwie świętokrzyskim jest jedną z naszych specjalności. Zajmujemy się tym od lat, z bardzo dobrym skutkiem i na bardzo wysokim poziomie.

Dbamy o jakość naszych prac, przykładając dużą uwagę do szczegółów, by efekt końcowy idealnie spełniał wymagania klientów.

Nasi glazurnicy układają płytki na ścianach podłogach łazienek, gdzie są najbardziej popularne, ale także w kuchniach czy salonach. Trzeba przy tym wspomnieć, że wbrew powszechnemu mniemaniu glazura wcale nie musi być układana wyłącznie na betonie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób wykończyć także podłogę z OSB na legarach czy zabudowę z płyt g-k.

W określonych przypadkach możliwe jest nawet położenie glazury na starych płytkach, bez ich zrywania, co skraca czas i obniża koszt remontu.

Estetyka i trwałość tego rozwiązania jest kolejnym jego wielkim plusem. W ten sposób, decydując się na położenie glazury w mieszaniu, sprawiamy, że przez wiele lat będzie wyglądało ono bardzo dobrze i stylowo.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.