Układanie płytek

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Układanie płytek

układanie płytek

Płytki, podłogowe czy ścienne, to chyba najbardziej trwały sposób wykończenia powierzchni. Równocześnie, ze względu na bogactwo wzorów i kolorów, dający olbrzymie pole do popisu podczas aranżacji wnętrza. Jednak źle położone płytki mogą z kolei całymi latami szpecić pomieszczenie – stąd też od wykonawcy wymagana jest bezwzględna precyzja i doświadczenie.

Dysponujemy tymi cechami, układanie płytek w Kielcach i okolicach robimy to od wielu lat, zarówno w domach, mieszkaniach, jaki i instytucjach publicznych.

Ile kosztuje układanie płytek w Kielcach?

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że odpowiedź na pytanie ile kosztuje układanie płytek w Kielcach nie zawsze jest jednoznaczna i prosta do podania „z metra”. Oczywiście powierzchnia gra tu główną rolę, ale należy też wziąć pod uwagę podłoże, na którym kładziemy płytki i stopień skomplikowania projektu.

Najłatwiej dokonać wyceny w pomieszczeniach nowych, w stanie deweloperskim, na podstawie projektu architektonicznego.

W już istniejących mieszkaniach czy domach konieczne jest zazwyczaj usuniecie starych okładzinskucie płytek czy zdjęcie paneli. Najczęstsze jest układanie płytek w łazience, które zazwyczaj związane jest z przesunięciem punktów elektrycznych, wodnych, kanalizacyjnych.

Bywa wręcz tak, że prace przygotowawcze trwają dłużej niż samo układanie płytek… Ale w kosztorysie uwzględniamy wszelkie takie prace, dysponujemy w ekipie osobami posiadającymi stosowane uprawnienia do wykonywania przeróbek instalacji.

Niezależnie więc czy chcecie wiedzieć jaka jest cena układania płytek w Kielcach dla małej łazienki w bloku, czy dla dużego salonu kąpielowego, czy będzie to jedynie korytarz czy może cały salon i kuchnia, to zachęcamy do kontaktu. Z płytkami pracujemy od lat, niezależnie od stopnia skomplikowania jesteśmy w stanie zaoferować sprawną i sprawdzoną ekipę.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
od 28 zł/m²
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.