Układanie płytek

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Układanie płytek

układanie płytek

Płytki, podłogowe czy ścienne, to chyba najbardziej trwały sposób wykończenia powierzchni. Równocześnie, ze względu na bogactwo wzorów i kolorów, dający olbrzymie pole do popisu podczas aranżacji wnętrza. Jednak źle położone płytki mogą z kolei całymi latami szpecić pomieszczenie – stąd też od wykonawcy wymagana jest bezwzględna precyzja i doświadczenie.

Dysponujemy tymi cechami, układanie płytek w Kielcach i okolicach robimy to od wielu lat, zarówno w domach, mieszkaniach, jaki i instytucjach publicznych.

Ile kosztuje układanie płytek w Kielcach?

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że odpowiedź na pytanie ile kosztuje układanie płytek w Kielcach nie zawsze jest jednoznaczna i prosta do podania „z metra”. Oczywiście powierzchnia gra tu główną rolę, ale należy też wziąć pod uwagę podłoże, na którym kładziemy płytki i stopień skomplikowania projektu.

Najłatwiej dokonać wyceny w pomieszczeniach nowych, w stanie deweloperskim, na podstawie projektu architektonicznego.

W już istniejących mieszkaniach czy domach konieczne jest zazwyczaj usuniecie starych okładzinskucie płytek czy zdjęcie paneli. Najczęstsze jest układanie płytek w łazience, które zazwyczaj związane jest z przesunięciem punktów elektrycznych, wodnych, kanalizacyjnych.

Bywa wręcz tak, że prace przygotowawcze trwają dłużej niż samo układanie płytek… Ale w kosztorysie uwzględniamy wszelkie takie prace, dysponujemy w ekipie osobami posiadającymi stosowane uprawnienia do wykonywania przeróbek instalacji.

Niezależnie więc czy chcecie wiedzieć jaka jest cena układania płytek w Kielcach dla małej łazienki w bloku, czy dla dużego salonu kąpielowego, czy będzie to jedynie korytarz czy może cały salon i kuchnia, to zachęcamy do kontaktu. Z płytkami pracujemy od lat, niezależnie od stopnia skomplikowania jesteśmy w stanie zaoferować sprawną i sprawdzoną ekipę.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.