Wymiana drzwi od 180 zł

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

wymiana drzwi

Wymiana drzwi od 180 zł

Zazwyczaj jednym z elementów dużych, generalnych, remontów jest wymiana drzwi. Po starych widać upływ czasu lub też po prostu nie pasują stylistycznie do pomieszczenia. Czasami, aczkolwiek sporadycznie, okazuje się, że sprowadza się to jedynie do zawieszenia nowego skrzydła na starej ościeżnicy. Dużo częściej jednak konieczny jest demontaż ościeżnicy, zamontowanie nowej, a dopiero później montaż samego skrzydła drzwi. Stopień skomplikowania tego ostatniego elementu i czas wykonania jest praktycznie zerowy. Co innego jednak, jeśli chodzi o przygotowanie ościeżnicy pod osadzenie nowego skrzydła. Jest to najważniejsza część całej usługi, od niej zależy, czy drzwi będą płynnie zamykać się, otwierać ale też pozostawać w pozycji otwartej.

Montaż drzwi w nowych mieszkaniach jest na pewno dużo prostszy i szybszy. Trochę więcej zachodu wymaga wymiana drzwi z demontażem starej ościeżnicy. Wykonując remonty mieszkań w Kielcach natykamy się czasem na futryny metalowe, wymagające sporo kucia i pracy ze szlifierką kątową.

Niezwykle istotny jest także walor estetyczny. Oczywiście listwy maskujące zazwyczaj pozwalają ukryć miejsca montażu ościeżnicy do otwory (jak pianka czy dyble) jednak nie ukryją nierówności. Musi być ona odpowiednio wypoziomowana, wypionowana, muszą być zastosowane rozpórki, nie pozwalające zniekształcić jej piance montażowej. Czynność, z pozoru błaha, wymaga dużej staranności i dbałości o detale, bo pomyłek i niedociągnięć nie da się później w prosty sposób usunąć…

Niezależnie do tego, czy szukacie Państwo firmy remontowej do kompleksowych prac, czy tylko do wymiany drzwi, to służymy swoją pomocą. Końskie, Kielce i województwo świętokrzyskie to obszar naszego działania.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.