Zabudowa ścian z płyt gipsowo-kartonowych

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Zabudowa ścian z płyt gipsowo-kartonowych

Zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych ściany i sufit

Popularne płyty g-k to szybki, estetyczny i uniwersalny sposób na wykonanie tak zwanej lekkiej zabudowy. Bardzo często korzystamy z niego wykonując remont mieszkań w Kielcach. Najczęściej sięgamy po nie łazienkach, choć nie jest to bynajmniej jedyne miejsce gdzie świetnie się sprawdzają.

Płyta gipsowo-kartonowa, chociaż jest materiałem lekkim, to zaskakująco wytrzymałym. Nie stanowi problemu zrobienie z niej nie tylko półeczek w łazience czy obudowa stelaża podtynkowego. Z łatwością wykonać można z niej zarówno solidne regały, jak i lekkie w formie sufity podwieszane.

Używając odpowiednich systemów profili stalowych nasi pracownicy przygotowują tak zwany stelaż, czyli stabilną i trwałą konstrukcję, do której następne mocowane są płyty g-k, zabezpieczane narożnikami, systemowymi taśmami, a w końcu finalnie wykańczane, np. przez malowanie.

Istotą zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych na ścianie czy suficie nie jest bowiem sama płyta, ale też to, do czego jest mocowana. Nasi pracownicy dysponują doświadczeniem wielu lat realizacji w tym zakresie, potrafią więc wykonać nawet najbardziej wymyślną i funkcjonalną zabudowę.

Może mieć ona funkcję użytkową, ozdobną czy też jedynie maskującą np. niezbyt estetyczne elementy instalacji.

Na estetykę bardzo mocno wpływa także oświetlenie, a płyta g-k idealnie nadaje się do montażu taśm czy opraw LED.

Wykorzystując ten efekt w zabudowie sufitu czy wnęk w ścianach możemy uzyskać bardzo widowiskowe wyniki, nie ustępujące temu, co normalnie widzicie Państwo w programach wnętrzarskich.

Wystarczy nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
od 28 zł/m²
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.