Zabudowa ścian z płyt gipsowo-kartonowych

Potrzebujesz remontu?
Napisz do nas lub zadzwoń

Zabudowa ścian z płyt gipsowo-kartonowych

Zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych ściany i sufit

Popularne płyty g-k to szybki, estetyczny i uniwersalny sposób na wykonanie tak zwanej lekkiej zabudowy. Bardzo często korzystamy z niego wykonując remont mieszkań w Kielcach. Najczęściej sięgamy po nie łazienkach, choć nie jest to bynajmniej jedyne miejsce gdzie świetnie się sprawdzają.

Płyta gipsowo-kartonowa, chociaż jest materiałem lekkim, to zaskakująco wytrzymałym. Nie stanowi problemu zrobienie z niej nie tylko półeczek w łazience czy obudowa stelaża podtynkowego. Z łatwością wykonać można z niej zarówno solidne regały, jak i lekkie w formie sufity podwieszane.

Używając odpowiednich systemów profili stalowych nasi pracownicy przygotowują tak zwany stelaż, czyli stabilną i trwałą konstrukcję, do której następne mocowane są płyty g-k, zabezpieczane narożnikami, systemowymi taśmami, a w końcu finalnie wykańczane, np. przez malowanie.

Istotą zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych na ścianie czy suficie nie jest bowiem sama płyta, ale też to, do czego jest mocowana. Nasi pracownicy dysponują doświadczeniem wielu lat realizacji w tym zakresie, potrafią więc wykonać nawet najbardziej wymyślną i funkcjonalną zabudowę.

Może mieć ona funkcję użytkową, ozdobną czy też jedynie maskującą np. niezbyt estetyczne elementy instalacji.

Na estetykę bardzo mocno wpływa także oświetlenie, a płyta g-k idealnie nadaje się do montażu taśm czy opraw LED.

Wykorzystując ten efekt w zabudowie sufitu czy wnęk w ścianach możemy uzyskać bardzo widowiskowe wyniki, nie ustępujące temu, co normalnie widzicie Państwo w programach wnętrzarskich.

Wystarczy nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij tą stronę:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on vk
Share on telegram
Sprawdz inne usługi Remsko
Poprzednie
Następne

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany podanych cen.